BLOG

Čas se nachýlil. Za pár dní v Trutnově vypustíme na trať prvního ELIMINATORA!

Sobotní dopoledne a odpoledne bude věnováno výkonnostním sportovcům. Ve vyřazovacím dvoukolovém silniční triatlonu ELIMINATOR SUPERSPRINT se představí ti nejlepší závodníci z celé České republiky všech věkových kategorií.

Sobotní podvečer (start 17:30) bude vyhrazen závodu...

Kiki Křížová po roce opět ovládla sérii ČP v aquatlonu včetně MČR. Od roku 2022 našla jedinou přemožitelku a nikdy neskončila hůře než druhá. Obdivuhodné.

Naši závodníci naskočili do závodů českého poháru v aquatlonu. Nejvíce se daří Kristýně Křížové, která po třech vítězstvích vévodí pořadí Českého poháru. Své postavení bude chtít potvrdit i na MČR. Na to se chystají také sestry Amelie a Elen Víchovy, Anna Fixová a také Luboš Holubec.

Jak sportovcům zpestřit zimní přípravu? Takovou otázku si pokládáme dnem i nocí. Jednou z cest mohou být i běžecké závody v okolí. A my máme to štěstí, že TJ Maratonstav - tělovýchovná jednota Úpice i letos pořádá Zimní běžeckou ligu. A tak jsme dnes vyrazili na první kolo do Úpice - na tradiční Mikulášský běh.

Inspire ❤

20.11.2023

První listopadovou sobotu se v brněnském Besedním domě konala velká sláva. Triatlonový galavečer. A trutnovský oddíl u toho nechyběl. Předseda oddílu Pavel Káňa spolu se sportovci zde přebrali ocenění za triatlonovou sezónu 2023.

V pondělí 4. září se v Trutnově na atletickém stadionu představí místní oddíly. Ani my nebudeme chybět. Přijďte se za námi podívat a změřit síly s našimi atlety.

1. ročník víkendového závodu ELIMINATOR TRIATLON TRUTNOV je definitivně za námi. Všechno dobře dopadlo, vítěze známe a tak nadešel čas se pro tento rok rozloučit. Děkujeme Vám, že jste uplynulý víkend strávili s námi v tak požehnaném počtu. My jsme si to užili a věříme, že i vy. Byli jste skvělí. Na shledanou za rok!